24 września o godz. 22.30 Klub Gravitan Targówek świętował swoje 5 urodziny w Adgar Park West w Warszawie.

Budynek stojący przy Alejach Jerozolimskich przyozdobiła feeria barw, zapowiadając to ekscytujące wydarzenie. Już samo wejście w każdym detalu, potwierdzało klasę premium.

Restauracja „Świeżo Malowane”, w jednej chwili zapełniła się pozytywną energią licznie zgromadzonych gości urodzinowej gali Klubu Gravitan.

Manager Klubu Gravitan Targówek Joanna Olobry razem ze swoją prawą ręką – Pauliną Bielecką dbały aby każdy czuł się wyjątkowym gościem tego wieczoru. Ich serdeczne uśmiechy wprawiały w doskonały nastrój,zapowiadający dobrą zabawę.

Nad profesjonalnym przebiegiem tego wydarzenia czuwał niezawodny konferansjer Łukasz Marciniak.

Przy lampce wybornego wina z G-Wine Tapas Bar z radością można było dzielić się swoją pasją, nie tylko do sportu, ponieważ Gravitan Health and Sport Clubs to miejsce, które jest czymś więcej.

Goście nie tylko delektowali się winem, ale również podziwiali kunszt przygotowanych potraw przez Świeżo Malowane. Prawdziwa uczta mistrzów, której nie powstydziłaby się sama Babette.

Organizatorzy gali urodzinowej zapewnili dla swoich gości szereg atrakcji. Na scenie pojawili się między innymi Żora Korolyov i Magdalena Molęda - reprezentujący sobą, zarówno ducha sportowego, jak i piękno prawdziwej sztuki - sztuki tańca.


P
odczas gali wręczono nagrody w kategoriach:

Największa Metamorfoza – laureatka Aleksandra Świątek

Największa Metamorfoza – laureat Paweł Urban

Największa Metamorfoza – laureat Rafał Urban

Najaktywniejszy Klubowicz – laureat Krzysztof Ciszek

Najwierniejszy Klubowicz- laureat Maciej Staniszewski

Najsympatyczniejszy Klubowicz – laureat Marek Szymczyk

Najsympatyczniejsza Klubowiczka – laureatka Ewa Kamińska

Najbardziej Pomocny Pracownik – laureatka Barbara Maciak

Najsympatyczniejszy Pracownik – laureat Mariusz Wychódzki

Najlepszy Sprzedawca – laureatka Natalia Zdunek

Najbardziej Zaangażowany Pracownik – laureatka Agnieszka Dobosz

Najlepszy Zespół Roku- laureaci Beauty Clinics Gravitan

Najbardziej Oddany, Lojalny i Wszechstronny Pracownik – Monika Trzcińska

Ogromną popularnością wśród gości cieszył się fotobox, wykonujący pamiątkowe zdjęcia z zabawnymi akcesoriami. Wirowały kapelusze, sztuczne wąsy, gigantyczne okulary a śmiech gości zapowiadał początek szalonej zabawy przy oprawie muzycznej DJ Arqush‘a.

5 urodziny Klubu Gravitan Targówek to radość, śmiech i atmosfera prawdziwych urodzin, jak u dobrych przyjaciół. Punktem kulminacyjnym gali było podanie urodzinowego tortu z iskrzącymi sztucznymi ogniami. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, aż trudno było uwierzyć, że to już koniec.

Wychodzących gości żegnały kolorowe światła, malując piękne wspomnienie 5 urodzin Klubu Gravitan Targówek.