| Źródło: UM Ząbki, fot. UM Ząbki
XVII Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.
W piątek grały kategorie U-8 i U-10 (w obydwu mieliśmy po dwie drużyny).
Najmłodsze zawodniczki z drużyny UKS Ząbkovia Ząbki I przegrały tylko jeden mecz 0:3 z późniejszymi zwyciężczyniami - drużyną Diamonds Academy i zdobyły tytuły wicemistrzowskie. Dagmara Lacek została Królową Strzelczyń w najmłodszej kategorii wiekowej.
W drużynie UKS Ząbkovia Ząbki I zagrały: Alicja Molenda, Klaudia Trzpil, Nadia Chełminiak, Nina Murawińska, Oliwia Tarłowska, Dominika Lacek i Dagmara Lacek.
Skład UKS Ząbkovia Ząbki II: Zuzanna Biedrzycka, Nadia Milanowska, Weronika Mikołajczyk i Zosia Kublik.
Zespół UKS Ząbkovia Ząbki I w kategorii U-10 także przegrał tylko jeden mecz i także z późniejszymi zwyciężczyniami - zespołem VARSOVIA GIRLS (w półfinale). Ostatecznie nasza drużyna wywalczyła brązowe medale.
Skład "brązowej drużyny" : Martyna Nowakowska, Justyna Modzelewska, Martyna Majewska, Julka Grodzka, Nina Kalinowska (bramkarka), Pola Smolińska, Zuzanna Pietrasik, Zuzanna Łukaszewska.
Zuzanna Pietrasik została Najlepszą Zawodniczką Finału Wojewódzkiego.
Skład UKS Ząbkovia Ząbki II: Natalia Norus, Klaudia Zbrzeska, Gabrysia Lelonek, Zosia Dyrko, Julia Buczek, Nikola Majda.
W sobotniej rywalizacji UKS Ząbkovia Ząbki wystawił trzy drużyny.
Zespoły UKS Ząbkovia Ząbki I i UKS Ząbkovia III w wyniku losowania trafiły do jedynej 4-zespołowej grupy (w pozostałych czterech grupach grały po trzy drużyny). Poza naszymi zespołami w grupie grały jeszcze UKS Mazovia i SP Łajski.
UKS Ząbkovia Ząbki II rywalizował z SP 2 Płock i SP Wola Solecka.
Wyniki naszych drużyn.
UKS Ząbkovia Ząbki II - SP 2 8:0 (bramki: Julia Tabaka x 3, Gabrysia Czerniawska x 2, Natalia Duba, Magda Bielińska i Oliwia Gasińska.
UKS Ząbkovia I - UKS Ząbkovia III 11:0 (bramki: Maja Grzybowska x 3, Zosia Sobota x 2, Zuzia Bartha x 2, Oliwka Piotrowska x 2, Pati Kozarzewska, bramka samobójcza).
UKS Ząbkovia Ząbki II - SP Wola Solecka 1:2.
UKS Ząbkovia Ząbki I - SP Łajski 12:0 (bramki: Pati Kozarzewska x 5, Zosia Sobota x 2, Maja Grzybowska x 2, Zuzia Bartha x 2, Zuzia Kazimierczuk).
UKS Ząbkovia Ząbki III - UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1:1 (bramka: Basia Stasiak).
UKS Ząbkovia Zabki I - UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki 12:0 (bramki: Pati Kozarzewska x 4, Maja Grzybowska x 4, Zuzia Bartha x 2, Zuzia Kazimierczuk i Zosia Sobota)
UKS Ząbkovia Zabki III - SP Łajski 7:1.
Zespoły UKS Ząbkovia Zabki I i UKS Ząbkovia Ząbki II awansowały do ćwierćfinałów.
W pierwszym ćwierćfinale UKS Ząbkovia Ząbki II nieznacznie uległ 0:1 drużynie WARRIORS.
UKS Ząbkovia Zabki I pokonał 5:0 SP Grójec (bramki: Pati Kozarzewska x 2, Zuzia Kazimierczuk, Oliwia Piotrowska i Zuzia Bartha).
W półfinale UKS Ząbkovia Ząbki wygrała z WARRIORS 5:1. Bramki: Oliwia Piotrowska, Zosia Sobota, Maja Grzybowska, Pati Kozarzewska, Zuzia Błażkowska.
W finale nasz zespół pokonał MUKS Praga Warszawa 4:0 (bramki: Oliwia Piotrowska, Maja Grzybowska, Pati Kozarzewska i Zuzia Błażkowska).
Zosia Bloch została najlepsza bramkarką w kategorii U-12.
Skład UKS Ząbkovia Zabki III: Basia Stasiak, Gabrysia Modzelewska, Martyna Tatarek, Mela Gałązka, Oliwia Abramczyk (bramkarka), Zuzia Góreczna, Hela Szatkowska.
Skład UKS Ząbkovia Ząbki II: Weronika Lesisz, Aleksandra Wygonowska, Gabriela Czerniawska, Weronika Sałuda, Natalia Duba, Magda Bielińska, Karolina Komar (bramkarka), Oliwia Gasińska, Julia Tabaka.
Skład Mistrzyń Mazowsza: Pati Kozarzewska, Zosia Sobota, Julia Kowalczyk, Olga Luberadzka, Zuzia Błażkowska, Maja Grzybowska, Zosia Bloch (bramkarka), Oliwia Piotrowska, Zuzia Kazimierczuk, Zuzia Bartha.
Występ naszych drużyn podczas tegorocznych Finałów Wojewódzkich zaliczyć należy do udanych.
Siedem drużyn, trzy medale (złoty, srebrny i brązowy), nagrody indywidualne we wszystkich trzech kategoriach wiekowych.
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj